RD Coatings

RD Coatings

RD Coatings

RD Coating, dinamik ve servis odaklı Belçikalı bir aile şirketidir. Teknik kaplama konusunda köklü bir geçmişe sahip olan şirket, ürünlerinin %70’ini Afrika,Asya, Amerika ve Avrupa içindeki diğer ülkelere ihraç etmektedir. Ürünlerin %90’ı su bazlıdır ve çevre dostu ürünler sayesinde sürdürülebilirlik kavramını ön plana çıkmaktadır.

Ürünler çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.
Bina kaplamaları: Çatıların ve cephelerin su yalıtımında, dış cephe sonlamaları ve anti-grafiti uygulamarında, ahşap işleri ve pencere çerçeveleri renovasyonlarında sıklıkla tercih edilir.
Endüstriyel ve ticari tesisler: Dış cephelerde ve giydirmelerde, çelik konstrüksiyon yüzeylerinde, duvarlar ve zeminlerde kullanışlı ve estetik çözümler sağlar.
Tasarım yapılar: Köprülerde, su depolarında ve tanklarda, makina ve araçların dış ortam etkilerine karşı korunması amacıyla kullanılır.
 

 
 
 
 
 


KOLAY HIZLI EKONOMİK

 
Ürünlerin su bazlı olması, piyasadaki epoksi, klorlu kauçuk gibi astar teknolojilerine alternatif çözüm sağlamaktadır. Ayrıca düşük VOC seviyesi ve kolay uygulanabilirliği ile çalışanlara sağlıklı çalışma ortamı oluşturur. Etkili çözüm ve uzun süreli performans için RD Coating doğru bir tercihtir.
Ürünler 3 gruba ayrılır

Astar ve Son Kat bir arada (single Coating System)

Son Kat Uygulaması

Astar (Özel Durumlar için)