POLİMER SİLİKAT

Polimer Silikat Nedir ?

Polimer Silikat Nedir ?

PS malzemesi, likid silikatla çapraz bağlanmış modifiye izosiyanat bileşikleri içerir. Organik ve inorganik maddelerin avantajlarını birleştirerek bir çok kimyasala uzun süreli direnç kazandırır. Çevre dostu bir ürün olup toksik değildir. Karbon çeliği, paslanmaz çelik, beton vb. yüzeyler üzerine fırça / rulo veya püskürtülerek uygulanabilir. Astar gerektirmez. Su arıtma tesisleri, petrokimya sanayi, yüksek tuz sanayi, çelik endüstrisi, kağıt baskı ve boya endüstrisi, deniz mühendisliği, liman ve iskele, gıda ve ilaç sanayii, enerji ve ulaşımda olduğu kadar beton yapım endüstrisinde de kullanılmaktadır. Zeminler, asit ve kimyasal havuzları, kanallar, tanklar, borular, metal yapılar, hava kanalları vs. gibi zorlu tüm alanlar için çözüm sağlayabilir. Petrol, gıda, atık su arıtımı, vb. sektörlerde de kullanılabilir.
Polimer silikat hazırlığı için iki çeşit bileşik vardır. 2K bir çeşit kaplama, 3K ise özel bir harçtır. Farklı özellikte malzemeler için kullanıma uygundur. Çelik, alüminyum, beton, ahşap vb. gibi. Beton yüzeylerde yoğun anti-korozif durumlar için önerimiz: PS+Harç
Projelerin sorunlarına göre özel değerlendirme yaparak en iyi ve en uzun vadeli yüzey korozyon önleme çözümü üzerine odaklanmaktayız.