RD Coatings

Elastometal

RD-ELASTOMETAL
Aşınmış çelik yapılar,çatılar, köprüler, su tanklar vb. yapıların yenilenmesinde kanıtlanmış harika bir teknlojidir. Sert koşullarda çok dayanıklı bir koruma sağlar. Ürünün sahip olduğu esneklik, geniş çaplı ve ya dar alanda sık tekrarlanan ısı değişimlerinin sorun oluşturmasının önüne geçer.
Tek bileşenli ve su bazlı olan RD-ELASTOMETAL, doğrudan pas üstüne uygunabilir. Astar gerektirmez ve yüzey hazırlığı için kumlama ihtiyacı yoktur (St2 ve ya Sa2.5). Su geçirmisiz ve nefes alabilen bir yapıya sahip olma özelliği ile korozyona karşı direnç, tek bir ürün üzerinde toplanmıştır. Binlerce renk seçeneği de mevcuttur.
Danimarka ve Güney Afrika gibi bazı ülkeler, kıyıda, açık denizde ya da karada bulunan köprülerinin yenileme sistemi için RD-Elastometal’in kullanılmasını belirtmişlerdir. Sistemin kolay uygulama prosedürleri ve kanıtlanmış uzun ömürlülüğü RD-Elastometal’ı oldukça sürdürülebilir ve ekonomik bir çözüm haline getirir.
RD-Elastometal, her fırsatta geleneksel çözelti bazlı epoksi/poliüretan sistemlerim yerini alarak daha temiz bir çevrenin oluşturulmasına yardımcı olur.