IBIX

IBIX 25 H20 Ekolojik Yüzey Temizlik Sistemi

IBIX 25 H20 Ekolojik Yüzey Temizlik Sistemi

TEKNİK ÖZELLİKLER
Çift fonksiyonlu yüzey temizlik sistemi ( karbonat ve diğer minerallerle sulu püskürtme ve çevre dostu kuru püskürtme )
Sulu püskürtme için karbonat ve diğer minerallerin karışımını sağlayan özel başlıklar ( mixed nozzle ); standart ağırlık 5.5 mm
Püskürtme malzemesi + koruyucu kılıfı ile hava+su hortumu: 10 m
Su tankına bağlantı için hızlı kilitleme sistemi
Karbonatlı otomatik su püskürtmeli temizlik ve / veya kuru mineral püskürtmeli temizlik için kontrollü, düşük basınçlı yeni yüzey temizlik sistemi
IBIX 25 H2O iki değişik şekilde kullanılabilir;
Mineral ve bitkisel püskürtme malzemeleri ile standart kuru püskürtme veya sulu püskürtme malzemeleri ile karıştırılmış düşük basınçlı atomizik su püskürtmesi.
IBIX 25 H2O, restorasyonda her türlü konservatif yüzey temizliği şartlarına bağlı kalarak hassas yüzey temizliği ve kentsel yenileme çalışmalarında duvar yazılarının temizliği gibi-üstün verimliliği ve çok yönlü ekipmanları ile büyük başarı göstermektedir.
Karbonatların doğaltemizleyici ve hijjen etkisi ile beraber atomize suyun temizleyici gücüpaslanmaz çelik veya aleminyumun temizliğinde ve geleneksel yöntemlerle giderilmesi zor olan istenmeyen birikinti tabakalarının kaldırılmasında IBIX ideal ve eşsiz bir çözümdür.
Tamamen doğal ve çevre dostu olan IBIX Sistemi, Çevresl koruma standartları ve iş yeri kazalarını önleme yönetmeliklerin kesinlikle uygulanması gereken kapalı mekanlardaki endüstriyel bakım ile alakalı her türlü problemi çözer.

Related Posts